isonaturelle Nedir
  Faydaları
  Üstünlükleri
  Sertifikalar
  Dokümanlar

isonaturelle®, binalarda, ısı ve ses yalıtımı, yangına karşı koruma sağlamak, nem, küf ve rutubet oluşumunu engellemek amacıyla, su ile karıştırılarak elde edilen harcın, sıva gibi sürülmesiyle uygulanan doğal bir yalıtım malzemesidir.

Binaların dış ve iç cephelerinde uygulandığında %50’ye varan oranda ısı tasarrufu sağlar.

Binaları yağmur, kar, güneş gibi faktörlere karşı korur.

Binanın nefes almasını sağlar. Hava geçirgen, su iticidir.

A sınıfı yanmaz bir malzemedir.

Nefes alabilen malzeme olmasından dolayı binalarda oluşacak nem, küf, mantar, vs. oluşumları engelleyerek sağlıklı bir ortam sağlar.

Çevre dostu bir üründür.

Siz de mevcut binanızda ya da yeni inşaatınızın planlama aşamasında, iç veya dış cephede isonaturelle® Hafif Yalıtım Sıvalarını tercih ederek doğal yalıtım sağlayabilir, bu yolla hem yaşam alanlarının konforunu artırıp, hem de binanızı uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz.

Örneğin binanıza dıştan yalıtım uygulamasının mümkün olmadığı durumlarda, isonaturelle® İç Cephe Hafif Yalıtım Sıvası uygulayarak yine ihtiyaç duyulan yalıtım değerlerini sağlayabilirsiniz. Hem de direkt olarak duvar elemanı üzerine herhangi bir astar veya yapıştırıcı kullanmadan uygulama yaparak. Alçı sıva gereksinimini de tamamen ortadan kaldıran bu yöntemle, binanızda içten yalıtım sağlamış olursunuz. isonaturelle® İç Cephe Yalıtım Sıvası, normalde binalarda iç cephede yaygın olarak kullanılan Alçı Sıva’ya göre ciddi üstünlükler sağlar.

 

Binanızda dıştan uygulamayla yalıtım sağlamayı düşünüyorsanız, isonaturelle® Dış Cephe Hafif Yalıtım Sıvası uygulayarak yine ihtiyaç duyulan yalıtım değerlerini sağlayabilirsiniz. Hem de direkt olarak duvar elemanı üzerine herhangi bir astar veya yapıştırıcı kullanmadan uygulama yaparak.

isonaturelle® Dış Cephe Hafif Yalıtım Sıvası ile, mantolama şeklinde yaygın olarak bilinen EPS, XPS gibi malzemelerden daha üstün niteliklere sahip bir ürünle, sadece ısı yalıtımı değil, yangına karşı güvenli, ses emicilik özelliğiyle konforlu, kesintisiz uygulanabilme özelliğiyle ısı köprüleri oluşma riskinden uzak, nem ve rutubet karşısında da koruma sağlayan, doğal yalıtıma kavuşabilirsiniz.

Böylelikle, hem binanızın değeri uzun yıllar korunur, hem de yakıt giderlerinden tasarruf sağlarsınız.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        Ana sayfa    |    Hakkımızda   |   isonaturelle Nedir    |   Ürünlerimiz    |    Projeler   |   İletişim

 

                         Share      

Sayfayı yazıcıya gönder

Güvenlik kodunu yandaki kutucuğa doğru olarak giriniz.

Copright© 2013 - isonaturelle Doğal Yalıtım Sıvası

 

Yasal Uyarı

+ 90 262 502 04 89  -   90

info@isonaturelle.com.tr

atakuldesign  |websolutions    

 

 

Yasal Uyarı